Katalog on-line | Wydarzenia | Historia | Nowości | Galeria | Usługi | Kontakt

"W wakacje czytamy - nudy nie znamy!"

Pod takim hasłem odbyła się 30 czerwca 2011 r. impreza zorganizowana dla dzieci i młodzieży przez Filię nr 2 i Filię nr 3 Biblioteki Publicznej im. Jana Machulskiego w Aleksandrowie Łódzkim.
W udostępnionej nieodpłatnie świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Dmowskiego 1, 28 uczestników w wieku od 3 do 15 lat brało udział w konkursach, grach i zabawach ruchowych.
Dzieci wykazywały się zarówno zdolnościami językowymi – (łamańce językowe – trudne hasła do odczytania) oraz ruchowymi (przekładanie piłki, bieg z gazetą, lustrzany labirynt, celne oko).
Dla wszystkich uczestników przygotowano słodki poczęstunek oraz skromne upominki zakupione z funduszy biblioteki.
Mamy nadzieję, że tak rozpoczęte wakacje będą radosne i pełne zabaw i uśmiechu, nie tylko dla uczestników naszej imprezy ale dla wszystkich dzieci z naszego miasta i gminy.
Teresa Sikorska