Noc Bibliotek 11.10.2024

Wielkimi krokami zbliża się Noc Bibliotek! 🌙✨🥰
Biblioteka Główna oraz Filia nr 1 dla Dzieci i Młodzieży przygotowały dla Was szereg atrakcji😊
O 13:30 spotkanie z sowami z 'Sowiej Dziupli’. Będzie możliwość spotkania z tymi fascynującymi nocnymi ptakami oraz wysłuchania historii o ich zwyczajach (spotkanie z limitem miejsc, dla osób, które wcześniej zapisały się na wydarzenie).
Od godziny 18:00:
– w wypożyczalni dla dorosłych na dole, spotkanie autorskie z Remigiuszem Piotrowskim, autorem takich książek, jak między innymi: 'Ślepy Maks. Historia łódzkiego Ala Capone’, 'Absurdy i kurioza przedwojennej Polski’ oraz tegorocznego kryminału: 'Zmowa cieni’.
– w Filii nr 1 dla Dzieci i Młodzieży warsztaty plastyczne: barwne sówki. Dzieci będą mogły pomalować lub stworzyć własne sowy, które później zabiorą do domu.
Po tych wydarzeniach, około 19:30 w czytelni na górze odbędzie się projekcja filmu: 'Mój brat ściga dinozaury’ 🦖
Zapraszamy! 💖